СУ „СВЕТИ ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ“ - ПЛОВДИВ
|
СУ „СВЕТИ ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ“ - ПЛОВДИВ
  • НАЧАЛО
  • ИСТОРИЯ
    • ИСТОРИЯ НА УЧИЛИЩЕТО
    • СВ. ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ
    • ВЪЗПИТАНИЦИ
  • ЕКИП
    • ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИП
    • АДМИНИСТРАЦИЯ
  • НОРМАТИВНА УРЕДБА
    • ДЪРЖАВНА НОРМАТИВНА УРЕДБА
      • ППЗНП
      • НАРЕДБИ
      • ЗПУО
      • НОВИТЕ НАРЕДБИ
    • УЧИЛИЩНА НОРМАТИВНА УРЕДБА
      • ЕТИЧЕН КОДЕКС
      • СТРАТЕГИЯ
      • ГРАФИЦИ
      • ПРАВИЛНИЦИ
      • ЗАПОВЕДИ
      • УЧИЛИЩНИ ПЛАНОВЕ И ПРОГРАМИ
      • УЧИЛИЩНИ УЧЕБНИ ПЛАНОВЕ
  • ПРИЕМ
    • ДПП СЛЕД VІІ- ми КЛАС
    • УЧИЛИЩЕН ПЛАН ПРИЕМ
      • І-ви КЛАС
      • ПРИЕМ V КЛАС
  • НОВИНИ
  • ГАЛЕРИЯ
    • 2022/2023 учебна година
    • 2021/2022 учебна година
    • 2020/2021 учебна година
    • 2019/2020 учебна година
    • 2018/2019 учебна година
    • 2017/2018 учебна година
    • 2016/2017 учебна година
  • КОНТАКТИ

АКТУАЛНИ

Home / АКТУАЛНИ

*******************************************************

НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА „ЗАЕДНО В ИЗКУСТВАТА И В СПОРТА“

Националната програма е разработена в съответствие с приоритетна област 2 „Компетентности и таланти“ на Стратегическата рамка за развитие на образованието, обучението и ученето в Република България (2021 – 2030).

*******************************************************

Проект: „(STEAM)2= хармония

SCIENCE, TECHNOLOGY, ENGINEERING, ARTS, MATHEMATICS X SMART THINKING, ENGAGING, ACTIVE learning and MOTIVATION

(Умно Мислене, Ангажиращо се с Активно учене и Мотивация)

АНОТАЦИЯ НА ИНОВАТИВНИТЕ ПАРАЛЕЛКИ – I, V и VIII клас

за учебната 2020/2021 година

Проектът е одобрен от МОН и ще се прилага в една паралелка I клас, 2 паралелки V клас и 1 паралелка VIII клас (природни науки с интензивно изучаване на английски език)

Представяне на идеята:

Създаване на интерактивна образователна среда – притегателен център за учениците за развитие на ключови компетентности, като това ще направи ученето желано и ефективно. При създадените условия за изследователска дейност учениците от 4 паралелки през целия етап на обучение, използвайки облачни технологии чрез работа по интердисциплинарен проект, различен за всеки клас от етапа ще усвояват ключови компетентности и експериментирайки ще изграждат умения за творчество, сътрудничество, критично мислене и комуникация.

Учениците, които предвиждаме да се включат в проекта са постъпващи в първия от 3-те етапа на средното образование – начален етап – 1 паралелка в I клас с продължителност 4 години, прогимназиален етап–2 паралелки в V клас с продължителност 3 години и първи гимназиален етап-1 паралелка в VIII клас със STEM профил „Природни науки“.

В иновативните паралелки ще се прилага проектно-базираното обучение, което ще прави ученето достъпно и учениците активни и отговорни към  процеса на обучението си, като ще се покриват държавните образователни стандарти за учебно съдържание и ще се развиват ключови умения и компетенции на 21-ви век. Избраните теми за интердисциплинарни проекти интегрират дисциплини и насърчават сътрудничеството, развиват креативност и се усвояват и прилагат знания в дългосрочен план.

Обучението ще се основава на принципа на традиционно и интерактивно общуване между учители и ученици за подобряване екипната работа.

Иновацията ще подобри дигиталните компетентности на всички участници в учебния процес и работата в екип, ще мотивираме учениците за участие в полезни, интересни и значими за тях самите интердисциплинарни проекти с прилагане на STEAM знания и умения, съизмерими с техните възрастови особености.

Предвиждаме освен творчески и новаторски умения, да включим и развиване умения на сътрудничество, критично мислене и комуникация, необходими за реализацията на учениците

Учебният процес е организиран чрез платформите MS Office 365 Education и Shkolo.bg.  MS Office 365 Education обслужва учебния процес и споделянето на ресурси, а Shkolo.bg – организацията на учебния процес и комуникацията с родителите.

Ще включим приложения, интегрирани към Office 365 Education, както и елементи на Добавена реалност AR+ с помощта на HP Reveal или подобни приложения.

Ще разработим 3 (за учениците от V-VII клас и VIII-X клас и 4 за I-IV клас интердисциплинарни проекта за 3-те (4-те) години на обучение в прогимназиален, гимназиален и начален етап, при които ще бъде ангажирано вниманието на учениците в уроци, включващи задълбочено мислене и решаване на значими и смислени проблеми, спазвайки ДОС на МОН. Работата по проектите ще е фокусирана по петте направления – наука, технология, инженерство, изкуства и математика – в интердисциплинарен и приложен подход. Така обучението няма да е теоретизирано, а ще е ориентирано към решаване на действителни проблеми от живота, свързани с грижа за природата и здравето.

Показателите за разбиране могат да бъдат способността на учениците да обяснят, да тълкуват, да прилагат, да обсъждат различни гледни точки и пр. организират увлекателни учебни дейности, които водят ученика към разсъждения, изследователска работа и извеждане на смисъл. В иновативните паралелки от начален и прогимназиален етап обучението в I и II и V и VI клас ще завършва с експедиция и поради тези причина броят на учебните седмици е увеличен с 1, а в останалите класове с екскурзия с учебна цел за прилагате на наученото на практика. През последната година на етапа в IV, VІІ и Х клас ще има заключителна седмица на технологиите.

Важен елемент от реализирането на проекта е оценяването, базирано на система от критерии и показатели, като използването на технологии ще игнорира субективния елемент и то ще бъде обективно.

Основен акцент в работата по проекта е STEAM-базирано обучение, което обхваща 4-те принципа, идентифицирани като ключови в образованието на 21-ви век: творчество, сътрудничество, критично мислене и комуникация.

Училищен учебен план за иновативна паралелка начален етап (I – IV клас)

Експедиция III клас

Експедиция IV клас

Училищен учебен план за иновативна паралелка прогимназиален етап (V – VII клас)

Експедиция V  клас

Експедиция VI клас

Училищен учебен план за иновативна паралелка гимназиален етап (VIII – X клас)

*******************************************************

ПРОЕКТ „ЗЕМЯТА ИМА НУЖДА ОТ НАС“

„Земята има нужда от нас“ е проект между две български училища – СУ „Св. Патриарх Евтимий“, гр.Пловдив и СУ „Екзарх Антим I“, гр. Казанлък, за популяризиране и активна дейност насочена към Глобалните цели за устойчиво развитие на ООН.

Живеем във време на климатични промени и катаклизми, в които всеки носи своята лична отговорност за опазване на нашата планета. Грижа и отговорност на всяка обучаваща институция е да възпитава своите ученици в екологично мислене и поведение и да изгражда нагласата, че бъдещето на планетата зависи от всеки и всяко действие е от значение.

Проектът „Земята има нужда от нас“ бе отличен с национален знак за качество от Националното звено за координация по дейност eTwinning.  Знак за качество е присъден на учителите: Таня Мандраджиева, Таня Айгърска и Петя Делчева и на учениците от Vд клас. 

*******************************************************

ПРОЕКТ „РАВЕН ДОСТЪП ДО УЧИЛИЩНО ОБРАЗОВАНИЕ В УСЛОВИЯ НА КРИЗИ“

Проект на МОН BG05M2OP001-5.001-0001 „Равен достъп до училищно образование в условията на кризи“ между МОН и ИА ОПНОИР. Проектът се реализира по Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ (ОП НОИР) 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейските структурни и инвестиционни фондове, с конкретен бенефициент – Министерството на образованието и науката (МОН).

*******************************************************

НАЦИОНАЛНА ПРОГРАМА „ИНОВАЦИИ В ДЕЙСТВИЕ“

Националната програма е разработена в съответствие с приоритетна област 6 „Образователни иновации, дигитална трансформация и устойчиво развитие“ на Стратегическата рамка за развитие на образованието, обучението и ученето в Република България (2021 – 2030).

2021 – 2022 учебна година

СРЕЩИ ЗА ОБМЯНА НА ОПИТ И ДОБРИ ПРАКТИКИ

12 – 14. V. 2022 год.

Домакин: СУ „Св. Патриарх Евтимий“, гр. Пловдив – иновативно училище

Мобилности от: 79. СУ „Индира Ганди“, гр. София- иновативно училище;

                                   СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“, гр. Разлог, обл. Благоевград;

                                  ОУ „Св.св. Кирил и Методий““, гр. Костенец, София-област;

                                 БСУ „Христо Ботев“, гр. Братислава, Словакия.

За трета поредна година, програмата даде възможност партниращите си училища да създадат култура на училищните иновации в страната, да популяризират своите нововъведения и да се учат едни от други.

***

2020-2021 учебна година

СРЕЩИ ЗА ОБМЯНА НА ОПИТ И ДОБРИ ПРАКТИКИ

01 – 03. VI. 2021 год.

Домакин: СУ „Екзарх Антим I“, гр. Казанлък

Мобилности от СУ „Св. Патриарх Евтимий“, гр. Пловдив и 107 ОУ „Хан Крум“, гр. София

21 – 23. VI. 2021 год.

Домакин: СУ „Св. Патриарх Евтимий“, гр. Пловдив

Мобилности от СУ „Екзарх Антим I“, гр. Казанлък и СУ „Никола Йонков Вапцаров“, гр. Приморско

***

2019-2020 учебна година

По НП „Иновации в действие“ СУ „Свети Патриарх Евтимий“, гр. Пловдив, посрещна учители и ученици от СУ „Отец Паисий“, гр. Кърджали и от СУ “ Никола Вапцаров, гр. Петрич. Целта на посещението бе споделяне на добри практики и обмяна на опит и се състоя в периода 03-06.12.2019 г. 
В неформална обстановка и преки разговори учители и ученици заедно сподели опита и впечатленията си от работата в областта на иновациите в образованието. Запознаха се отблизо с богатата история на града ни. Гостите се впечатлиха от представените интердисциплинарни уроци и изразиха възхищението си от отличната образователна среда в училището ни.

Картинката не може да има празен alt атрибут; името на файла е IMG_5661-1024x768.jpg

Ползотворна и вдъхновяваща беше работната среща, осъществена в мобилността по Национална програма „Иновации в действие“. Домакин на срещата беше СУ „Отец Паисий“ гр. Кърджали. Програмата дава възможност партниращите училища да създадат култура на училищните иновации в страната, да популяризират своите нововъведения и да се учат едни от други.

Картинката не може да има празен alt атрибут; името на файла е 75362165_2791118864254137_8816893471513116672_o-1024x498.jpg

*******************************************************

ПРОЕКТ „ОБРАЗОВАНИЕ ЗА УТРЕШНИЯ ДЕН“

Проект № BG05M2ОP001-2.012-0001 „Образование за утрешния ден“ между МОН и ИА ОПНОИР. Проектът се реализира по Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“ (ОП НОИР) 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейските структурни и инвестиционни фондове, с конкретен бенефициент – Министерството на образованието и науката (МОН).

АНКЕТНА КАРТА ЗА УЧЕНИЦИ, КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА УЧАСТВАТ В КЛУБОВЕ ПО ИНТЕРЕСИ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЗАНИМАНИЯ ПО КЛЮЧОВИ ДИГИТАЛНИ УМЕНИЯ В ПРОЕКТ „ОБРАЗОВАНИЕ ЗА УТРЕШНИЯ ДЕН“ – ТУК

ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ИНФОРМИРАНО СЪГЛАСИЕ – ТУК

Клуб по интереси  „Аз в компютърния свят“ с ученици от  II клас

Ръководител: Василка Петрова, учител в начален етап

Обучение с LEGO EDUCATION WeDo 2.0 Core Set

https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595490043.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595490070.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595490092.mp4

Клуб по интереси  „В света на технологиите“ с ученици от  IV клас

Ръководител: Гергана Иванова, старши  учител в начален етап

Обучение с LEGO EDUCATION WeDo 2.0 Core Set

https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595509988.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595510976.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595510997.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595513031.mp4
https://www.patriarcha.com/wp-content/uploads/2020/07/video-1595513553.mp4

Клуб по интереси  „В света на технологиите“ с ученици от  VI клас

Ръководител: Таня Айгърска, учител по информационни технологии 

Болести на костите – Сияна Вадинска, 6д клас

Размножаване при растенията – Стоян Къев, 6е клас

SKODA – Мартин Сираков, 6е клас

Континентите  – Мария Николова, 6ж клас

*******************************************************

ПРОЕКТ „КЛАС БЕЗ ХАРТИЯ“

АНОТАЦИЯ НА ОБУЧЕНИЕТО С ПРИЛОЖЕНИЯ

Информация за съответствие с изискванията в ДОС за общообразователната подготовка

ПРИЛОЖЕНИЕ №1

ПРИЛОЖЕНИЕ №2

ПРИЛОЖЕНИЕ №3

Училищен учебен план за иновативна паралелка – прогимназиален етап (V-VІІ клас)

*******************************************************

Изнесено обучение в Банско с иновативната паралелка – 2018/2019 г.

През учебната 2018/2019  година  изнесеното обучение с учениците от VIд клас – иновативна паралелка, се проведе в периода от 24 до 28 юни в град Банско.

Това място предоставя много възможности за интересна и разнообразна образователна дейност. Акцентите бяха поставени върху контактуването с природата и запознаването с историческото и духовното наследство, съхранено в град Банско.

Планираните и изпълнени дейности по време на изнесеното обучение бяха съобразени напълно с интересите на децата и образователните им потребности.

Важен момент от работата беше опознаването отблизо и изследването на  разнообразния растителен свят. Тъй като в местността се срещат много растения, билки и величествени иглолистни гори, направихме поход в планината. По пътя разгледахме и се запознахме с различни растителни видове. Маршрутът ни мина покрай буйната Бъндеришка река, в чието корито има множество морени, което впечатли учениците. След това разгледахме   Посетителския информационен център на „Национален парк Пирин“ и се запознахме с богатия животински и растителен свят на Пирин  чрез различни интерактивни игри.

Другата основна дейност на иновативната паралелка по време на изнесеното обучение беше свързана с посещение на историческите  забележителности в града, което даде възможност на  учениците да се запознаят отблизо и да се потопят в атмосферата на възрожденската и съвременната култура.

Обиколката ни започна с посещение на  църквата „Св. Троица“, която е изиграла важна роля в опазването и съхраняването на българската идентичност по време на османското владичество. След това разгледахме другия  важен културен символ на града –  паметника на Паисий Хилендарски. Паисий е първият български възрожденец, запалил  искрата за пробуждане на българския дух.

Туристическата обиколка продължи с посещение на Музеен комплекс „Никола Йонков Вапцаров“, където учениците се запознаха с живота и делото на поета, докоснаха се до автентичния му свят. Видяха отблизо ръкописи на стихотворения, чуха оригинален разказ на неговата майка, което изключително много им въздейства.

 Последната спирка от културно-образователната ни обиколка в Банско по време на изнесеното обучение беше в Историко-етнографски комплекс „Радоновата къща“, в която е изложена постоянна експозиция, проследяваща историческото развитие на Банско от възникването до освобождението му през 1912 г. Учениците с голям интерес и любопитство разгледаха богатия етнографски материал, илюстриращ особеностите на банския бит.

През останалото време бяха организирани интересни  интерактивни образователни игри, спортни дейности и различни забавления, проведени съвместно от учители и ученици.

С престоя си в Банско успяхме да  се докоснем  до богата история на града, насладихме се на прекрасната българска природа, едновременно учихме и се забавлявахме. Тръгнахме си удовлетворени и изпълнени с положителни емоции.

Ръководители  Веселина  Чапанова, Росица Караджова, Борислав Янчев, Даниела Попова и Елица Гигова.

*******************************************************

„Камчия“ стана част от обучението на иновативно училище от Пловдив

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ посрещна ученици от иновативното училище „Св. Патриарх Евтимий“ в Пловдив, които проведоха своята първа лятна учебна експедиция в комплекса. В рамките на образователната програма в „Камчия“ петокласниците излязоха извън кабинетите на детския лагер „Радуга“ и реализираха проекти, основани на реални житейски ситуации, но също и на математика, информационни технологии, история и цивилизация, човекът и природата и английски език. Децата имаха за цел на място да подготвят и представят проекти на тема „Моята експедиция – Камчия“. Тази година иновативният клас работи по темата „С уважение към природата“.

Избрахме ,,Камчия“, тъй като целите на експедицията напълно съвпадат с концепцията на комплекса – хармоничното единство между Човека, Земята и Космоса, разказаха преподавателите Светлана Талева, Веселина Чапанова, Росица Минева.

С огромен интерес децата се срещнаха с българския космонавт-изследовател Красимир Стоянов. „Още от Пловдив с нетърпение чаках посещението в Авиокосмическия център. В Планетариума е интересно и образователно“, сподели в своята презентация петокласникът Данаил Радев.

В учебната кухня учениците се научиха как се прави баница, като говориха за здравословния начин на живот, за бита и традициите на българите. На сцените на „Камчия“ показаха презентаторските си умения, като бързо намериха приятели от други училища и държави.

Учениците от пловдивското училище учат в „Клас без хартия“, в който традиционните учебници са заменени с електронни ресурси, използва се електронна  платформа, в която децата пишат домашни и решават тестове онлайн. Основната цел на иновацията е чрез екипната работа на учители и ученици, да се повиши мотивацията за учене чрез развиване на умения, да се създаде позитивна учебна среда и щастливи деца.

Ето какво споделиха част от гостите от иновативния клас в своите камчийски проекти:

Елиа Солакова: „Всеки ден след учебни занятия ходихме в „Работилници на щастието“, където можехме да свирим на китара, да играем народни танци или да рисуваме интересни картини. В тези кръжоци изработихме и костюмите с които се представихме в конкурса за рециклирани материали“.

Виктор Гочев: „Много ми хареса беседата в Славянския център. Това е едно страхотно място, където научихме много за живота на славяните и величието на българите в миналото.“

Дарил Трайков: „В лагер „Черноморски“ се включихме в театрален етюд “Дядо ряпа вади“. Атанас беше ряпата, аз бях дядото, а г-н Янчев получи ролята на мишката. Много се забавлявахме и това беше най-хубавият ден.“

Стиляна Иванова: „На мен в „Радуга“ много ми хареса. Има хубави зали, различни развлечения и море“

Лъчезар:  „Едно невероятно преживяване с чудесни забележителности и страхотни приятели. Това за мен е СОК „Камчия“!

Още снимки на: www.facebook.com/sok.kamchia

*************************************************************************

ПРОЕКТ „УЧИЛИЩЕ НА БЪДЕЩЕТО“ – ИЗГРАЖДАНЕ НА ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКИ ЦЕНТЪР –

„ОТ АТОМА ДО КОСМОСА“

***********************************************************************************

Проект „Твоят час“

Проект BG05M20P001-2.004-0004 „Развитие на способностите на учениците и повишаване мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специфични знания, умения и компетентности (ТВОЯТ ЧАС)“

Документи за проучването на потребностите и на интересите на учениците за участие в извънкласните дейности:
1. За ученици, които желаят да участват в занимания по интереси в проект „Твоят час“ . Анкетна карта –ТУК
2. За ученици, които желаят да участват в занимания за преодоляване на обучителните затруднения. – ТУК

 2017/2018 учебна година

Клуб „Букварино“

Ръководител Атанаска Ганева

Клуб „Творческо писане“

Ръководител Евдокия Пенкова

Клуб „Млад еколог“

Ръководители Веселина Бойчева -Чапанова и Лилия Тодорова

Клуб „ЛЕКА АТЛЕТИКА“

Ръководител Катя Кръстева

Клуб „Млад химик“

Ръководител Елена Божинова-Стефанова

**************************************************************

2016/2017 учебна година

Група по интереси „АЗ И ХИМИЯТА“, ръководител Антоанета Стамболджиева

Група по интереси „УЧЕНЕТО, ПИСАНЕТО-ЛЕСНО, ИНТЕРЕСНО“, ръководител Атанаска Ганева

Група по интереси „МЛАД ЕКОЛОГ“, ръководител Веселина Бойчева-Чапанова

  

Група по интереси Вокална група „ЕВЪРГРИЙН“, ръководител Диана Кацарова

Група по интереси „ТВОРЧЕСКО ПИСАНЕ“, ръководител Евдокия Пенкова

Група по интереси „МАТЕМАТИКАТА-ЛЕСНА, ИНТЕРЕСНА“, ръководител Жана Колева

Група по интереси „ОПОЗНАЙ РОДИНАТА, ЗА ДА Я ОБИКНЕШ“, ръководител Златка Ранджева

Група по интереси „МЛАД ЕКОЛОГ“, ръководител Лилия Тодорова

Група по интереси „МЛАД ДИПЛОМАТ“, ръководител Пенка Гогова

Група по интереси „МУЗИКАЛНА РАБОТИЛНИЦА“, ръководител Радост Пачева

Група по интереси „ВИРТУАЛНО ПЪТЕШЕСТВИЕ В МИНАЛОТО“, ръководител Росица Минева

Група по интереси „ПЪТУВАНЕ В МИНАЛОТО“, ръководител Светлана Талева

Група с обучителни затруднения „ЗА ДА ЗНАМ И МОГА ПО ХИМИЯ“, ръководител Силвия Червенкова

Група с обучителни затруднения „ЗА ДА ЗНАМ И МОГА ПО ФИЗИКА“, ръководител Елена Божинова

  

Група по интереси „ВЪЛШЕБСТВОТО НА ЦВЕТОВЕТЕ“, ръководител Елица Гигова

Група по интереси „ДЪГА“, ръководител Елица Гигова

Група по интереси „ПАЛИТРА“, ръководител Елица Гигова

ПРОЕКТ „ОБИЧАМ МОЕТО УЧИЛИЩЕ“-ПОЗИТИВНА  И ЦВЕТНА УЧЕБНО-ВИЗУАЛНА СРЕДА

  • COVID-19
    • ОРЕС
  • ОБУЧЕНИЕ
    • ДНЕВНА ФОРМА
    • ГРАФИК НА УЧЕБНОТО ВРЕМЕ
    • ОРГАНИЗАЦИЯ НА УЧЕБНИЯ ДЕН
  • УЧЕНИЦИ
    • УЧЕБНИЦИ
    • СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ
    • КОНСУЛТАЦИИ
    • ДОКУМЕНТИ
    • УНИФОРМА
    • СВОБОДНИ МЕСТА ЗА УЧЕНИЦИ
  • ДЪРЖАВНИ ЗРЕЛОСТНИ ИЗПИТИ
  • НАЦИОНАЛНО ВЪНШНО ОЦЕНЯВАНЕ
  • СЪСТЕЗАНИЯ
    • ПРОЛЕТНИ СЪСТЕЗАНИЯ
    • ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ
  • СТИПЕНДИИ
  • ЕЛЕКТРОННО УЧЕБНО СЪДЪРЖАНИЕ
  • ЕЛЕКТРОНЕН ДНЕВНИК
  • УЧЕНИЧЕСКО ТВОРЧЕСТВО И ПРОЕКТИ ОТ ДИСТАНЦИОННОТО ОБУЧЕНИЕ
  • ПРОЕКТИ
    • ЕРАЗЪМ+
    • АКТУАЛНИ
    • РЕАЛИЗИРАНИ
  • РОДИТЕЛИ
    • УЧИЛИЩНО НАСТОЯТЕЛСТВО
    • ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ
  • БДП
  • БЮДЖЕТ
  • РЕМОНТИ
  • ПРОФИЛ НА КУПУВАЧА
  • ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ
  • ДАРИТЕЛИ
  • РЕГЛАМЕНТ (ЕС) 2016/679
  • АДМИНИСТРАТИВНИ УСЛУГИ
 
 
 
СУ "Свети Патриарх Евтимий" - Пловдив
Created | SEO | Support by HVIT LTD
  • НАЧАЛО
  • ИСТОРИЯ
  • ИСТОРИЯ НА УЧИЛИЩЕТО
  • СВ. ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ
  • ВЪЗПИТАНИЦИ
  • ЕКИП
  • ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИП
  • АДМИНИСТРАЦИЯ
  • НОРМАТИВНА УРЕДБА
  • ДЪРЖАВНА НОРМАТИВНА УРЕДБА
  • ППЗНП
  • НАРЕДБИ
  • ЗПУО
  • НОВИТЕ НАРЕДБИ
  • УЧИЛИЩНА НОРМАТИВНА УРЕДБА
  • ЕТИЧЕН КОДЕКС
  • СТРАТЕГИЯ
  • ГРАФИЦИ
  • ПРАВИЛНИЦИ
  • ЗАПОВЕДИ
  • УЧИЛИЩНИ ПЛАНОВЕ И ПРОГРАМИ
  • УЧИЛИЩНИ УЧЕБНИ ПЛАНОВЕ
  • ПРИЕМ
  • ДПП СЛЕД VІІ- ми КЛАС
  • УЧИЛИЩЕН ПЛАН ПРИЕМ
  • І-ви КЛАС
  • ПРИЕМ V КЛАС
  • НОВИНИ
  • ГАЛЕРИЯ
  • 2022/2023 учебна година
  • 2021/2022 учебна година
  • 2020/2021 учебна година
  • 2019/2020 учебна година
  • 2018/2019 учебна година
  • 2017/2018 учебна година
  • 2016/2017 учебна година
  • КОНТАКТИ